Firma Hydro zleciła nam ponownie rebranding zakładu produkcyjnego w Anglii, tym razem w miejscowości Rotherham.

Wykonaliśmy podświetlane logo przestrzenne, tablice informacyjne na halę produkcyjną, dostosowaliśmy wygląd sali konferencyjnej, okleiliśmy szyby zewnętrzne i wewnętrzne, a także wykonaliśmy tablicę z elektronicznym licznikiem pod potrzeby zakładu.

Firma Hydro z siedzibą w Anglii zleciła nam dostosowanie nowej fabryki usytuowanej w Gloucester do wymogów ich identyfikacji wizualnej.

W skład naszych prac weszło wykonanie logo z aluminium na ścianach (zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz), podświetlenie logo w biurze,  tablic informacyjnych, tablic parkingowych, montaż oraz oklejenie szyb wewnątrz budynku. Dzięki naszej pracy i miłej atmosferze będziemy kontynuować naszą współpracę w innych oddziałach na terenie Wielkiej Brytanii.

Właściciel sklepu mięsnego Pyszne Kotlety poprosił nas o stworzenie wizerunku wraz z produkcją i montażem reklam zewnętrznych oraz wewnętrznych.

Tworząc logo chcieliśmy nawiązać do branży firmy, tak oto wymyśliliśmy 2 tasaki przecinające się. Na okleinach umieszczone są ciekawostki dotyczące mięsa drobiowego, wołowego oraz fotografię pysznych dań z mięsa. Sklep mięsny Pyszne Kotlety otworzył także swoje stoisko na Pasażu Zielińskiego we Wrocławiu. Produkcją i montażem reklam zewnętrznych i wewnętrznych również się zajęliśmy.

Salon kosmetyczny Babskie Chwile poprosił nas o wykonanie projektu logo, wizytówki, nazwy firmy, montażu kasetonów, banneru oraz okleiny na szyby i drzwi.

W projekcie postanowiliśmy zachować tematykę beauty. Logo nawiązuje do kwiatu lotosu symbolizujące piękno, czystość i prostotę w połączeniu z różowym kolorem nawiązuje do salonu piękności. Nazwa Babskie Chwile oznacza czas tylko dla kobiet. To chwile, w których kobieta może się zrelaksować oraz wyciszyć, a dodatkowo skorzystać z zabiegów w salonie.

Drukarnia wielkoformatowa Sprinter poprosiła nas o stworzenie kampanii dla bannera wiszącego oraz strony internetowej, która wyróżni się na tle innych.

Postanowiliśmy zaprojektować stronę odnosząc się do bannera i stworzyliśmy coś, co wygląda nietuzinkowo i nieszablonowo. Zamknęliśmy wszystkie usługi w przejrzystej, a jednocześnie intrygującej kompozycji wraz z dodaniem animacji przejścia przy każdej z nich.