Hotel Regius z Opola poprosił nas o wykonanie nowych wizytówek, bannerów, oraz koszulek z haftem.

Korzystając z korony, która znajduje się na ich logo postanowiliśmy podkreślić charakter elegancji z jej pomocą oraz z pomocą dwóch motywów kolorystycznych – dla samego hotelu, jak i tamtejszej restauracji.

Polimech – opolska firma zajmująca się transportem, instalacją oraz montażem przemysłowych maszyn wielkogabarytowych zleciła nam wykonanie logo, strony internetowej, wizytówek, jak i stworzenie oraz prowadzenie Facebooka.

Motywem głównym we wszystkich powyższych realizacjach jest zaokrąglony sześciokąt luźno nawiązujący do przemysłowych prac, którymi zajmuje się firma. Strona wdrożona pod adresem www.polimech.pl

Powiat Opolski poprosił nas o przygotowanie projektu plakatu i bannera na obchody 20-lecia Powiatu.

Jako Moje Opole mamy również zaszczyt bycia patronem medialnym tej imprezy.

Firma BitBag poprosiła nas o wykonanie dwóch rollupów, zestawu naklejek oraz przygotowanie notesów na zamówienie z ich oznakowaniem. 

W oparciu o sugestie podesłane przez firmę stworzyliśmy zestaw, który można było wykorzystać na konferencji branżowej, którą organizowali.

Nowe logo, wizytówka oraz plandeka na samochód – oto, co wykonaliśmy dla Fabio Trans, międzynarodowej firmy transportowej.

W nawiązaniu do szybkości, z jaką Fabio Trans realizuje swoje zlecenia stworzyliśmy logo, które ma kojarzyć się z szybkością.