Firma BitBag poprosiła nas o wykonanie dwóch rollupów, zestawu naklejek oraz przygotowanie notesów na zamówienie z ich oznakowaniem. 

W oparciu o sugestie podesłane przez firmę stworzyliśmy zestaw, który można było wykorzystać na konferencji branżowej, którą organizowali.

Nowe logo, wizytówka oraz plandeka na samochód – oto, co wykonaliśmy dla Fabio Trans, międzynarodowej firmy transportowej.

W nawiązaniu do szybkości, z jaką Fabio Trans realizuje swoje zlecenia stworzyliśmy logo, które ma kojarzyć się z szybkością.

Firma OPOLTERM zleciła nam zadanie oklejenia dwóch samochodów dostawczych.

Głównym założeniem projektu była prostota i łatwość przekazu informacji – dlatego skupiliśmy się na prostych formach w postaci kształtów i ikon. Ostateczny rezultat okazał się być trafionym pomysłem. Na poniższych zdjęciach przedstawiamy efekty naszej pracy (drugi samochód).

Firma ArMar zleciła nam zadanie oklejenia szyb sklepu, wykonania i zamontowania podświetlanego kasetonu oraz zaprojektowania i montażu bannera.

Ze względu na działalność w branży artykułów spożywczych i dla gołębi postanowiliśmy skorzystać z nawiązań do natury. Dzięki temu sklep nabrał swojskiego i lokalnego charakteru.

Firma OPOLTERM zleciła nam zadanie oklejenia dwóch samochodów dostawczych.

Głównym założeniem projektu była prostota i łatwość przekazu informacji – dlatego skupiliśmy się na prostych formach w postaci kształtów i ikon. Ostateczny rezultat okazał się być trafionym pomysłem. Na poniższych zdjęciach przedstawiamy efekty naszej pracy (pierwszy samochód).